::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

RODINNÝ DOM

 

Rodinný dom / Prešov - Dúbrava

Ponúkame na predaj 4 ročný rodinný dom - novostavba, ktorý sa nachádza na pozemku o ploche 997 m2. Dom pozostáva z prízemia - kuchyňa, obývacia časť, 1x izba, kúpelňa, ktoré sú obývateľné. Na poschodí je nedokončené podkrovie, na ktorom je plánovaná kúpelňa, 4 x izba. Stavebný materiál - tehla, kváder, krytina - šindeľ, plastové okná, vykurovanie na plyn aj gamatky, kotol - protherm, podlahy - dlažba, plávajúce podlahy. Šírka parcely cca 20 x 49 m. Prístup je z hlavnej cesty. Murovaná pivnica sa nachádza za domom. K domu a pozemku je možnosť odkúpiť aj ďalší pozemok o výmere cca 1400 m2.

Foto:

dom dom dom dom
dom dom dom dom

cena: 99 990

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu, ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Zaujala Vás táto ponuka? Napíšte nám.

Hypokalkulačka k tejto nehnuteľnosti.

Váš mail

 

Úroková sadzba: %
Dlžka úveru (v rokoch):
Výška úveru:
Mesačná splátka:

 

späť

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk