::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

RODINNÝ DOM

 

Rodinný dom / Vyšná Šebastová okr. Prešov

Ponúkame na predaj jednopodlažný podpivničený rodinný dom s podkrovím v blízkosti mesta Prešov v obci Vyšná Šebastová. Celková plocha pozemku je 785 m2, zastavaná plocha je 118 m2, úžitková plocha 220 m2. Pred domom sa nachádza garáž s automatickou bránou. Na prízemí RD sa nachádzajú tieto miestnosti : zádverie, hala, 2x izby, kuchyňa, chodba, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. V podkroví sú chodba, 2x izby a kúpelňa s rohovou vaňou a WC, loggia. V pivnici sa nachádza kotolňa, práčovňa. V dome bola vykonaná rekonštrukcia : vstupné plastové dvere, plastové okná, stierky, plávajúce podlahy, dlažba, nové interiérové dvere, v hale a 1 izbe na prízemí sú drevené parkety, na chodbe dlažba, stropy sú obložené DEOS-om, schodisko obložené kameňom, v podkroví bodové svetlá a vstavaná skriňa v 1 izbe. RD je zateplený ( je potrebné urobiť fasádu celého domu a sokla),má všetky IS a vlastnú studňu, kúrenie na tuhé palivá a zemný plyn, strecha je sedlová. Kolaudácia bola v roku 2004. Mesačné náklady predstavujú cca 180 eur. V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná zľava.

Možnosť hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Balík NIKA TRANS-REAL zdarma: vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad, overenie podpisov, preplatenie kolkov, listu vlastníctva, zabezpečenie znaleckého posudku a geometrického plánu , obhliadka nehnuteľnosti a ďalšie výhody pri predaji a kúpe zároveň.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte, ochotne Vás budeme sprevádzať touto nehnuteľnosťou.

Foto:

dom dom dom altan
garaz kuchyna hala kup.+WC
kup. obyvacka bar hala

cena: 165 000

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu, ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Zaujala Vás táto ponuka? Napíšte nám.

Hypokalkulačka k tejto nehnuteľnosti.

Váš mail

 

Úroková sadzba: %
Dlžka úveru (v rokoch):
Výška úveru:
Mesačná splátka:

 

späť

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk