::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

Domy na kľúč

Váš vysnívaný dom na kľúč - za cenu bytu v paneláku.

Vlastný rodinný dom je snom mnohých ľudí. Takýto spôsob stavby domu vám ušetrí starosti so zabezpečovaním a organizáciou jednotlivých fáz stavebných prác.

Montovaný dom
Ak sa do svojho nového domu chcete nasťahovať čo najskôr, možno vám bude vyhovovať práve montovaný dom. Montovaný dom vám ponúka hneď niekoľko výhod:

Montáž zabezpečuje prakticky jeden subjekt (ušetríte čas a peniaze za „organizáciu stavby“). Nemusíte sa zaťažovať starosťami s dopravou stavebného materiálu. Mieru vášho podielu na realizácii stavby si môžete s firmou dohodnúť (dostanete iba „hrubú stavbu“ alebo celý dom aj so základným zariadením – schody, obklady, sanita a pod.).


Svoj nový dom si u nás vyberiete  z katalógu a následne ho začneme prispôsobovať konkrétnym podmienkam vášho pozemku a vaším predstavám. Na základe vášho výberu bude vypracovaná projektová dokumentácia a stavebné povolenie. Po spísaní zmluvy, ktorá bude obsahovať upresnenú cenu stavebných prác, sa dohodneme na spôsobe financovania  a termín dokončenia domu.

Samotná realizácia stavby prebieha ako montáž jednotlivých častí „skladačky“, preto zvyčajne netrvá dlho. Stavba montovaného rodinného domu sa dá zrealizovať už za 3 mesiace.

Navštívte nás v realitnej kancelárii a my Vám ochotne poradíme.

Domy od nápadu až po odovzdanie kľúča.

späť

Zaujala Vás táto ponuka? Bližšie informácie v RK - kontakt

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk