::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

Financovanie - Hypotéka

Hypotekárny úver

Hypotekárny úver je dlhodobý úver a v súčasnosti patrí medzi najrozšírenejší zdroj financovania potrieb bývania.

Hypotekárny úver je z hľadiska plánovania vašich financií dlhodobá záležitosť, preto je potrebné venovať pozornosť podmienkam, za ktorých môže byť poskytnutý.

Hypotekárny úver je úver určený na investície do nehnuteľnosti (nadobudnutie nehnuteľnosti, výstavba, rekonštrukcia, modernizácia, oprava, údržba a podobne alebo na splatenie skôr poskytnutého úveru na tieto účely), zabezpečený záložným právom.

Záložné právo musí byť na tuzemskú nehnuteľnosť alebo stavbu. Hypotéka je sa poskytuje spravidla na 4 až 30 rokov. Maximálna výška úveru môže byť až 100% trhovej hodnoty založenej nehnuteľnosti, je však ovplyvnená Vami preukázanou schopnosťou splácať úver.

Hypotekárny úver môže mať variabilnú alebo pevnú úrokovú sadzbu. Pri hypotekárnom úvere je možné poberať štátny príspevok na úroky z úveru, ktorým štát znižuje výšku úrokovej sadzby určenú v zmluve o hypotekárnom úvere. Úver je môžné splatiť aj predčasne.

Každý hypotekárny úver musí byť zabezpečený záložným právom na vhodnú tuzemskú nehnuteľnosť. Schopnosť splácať hypotekárny úver preukazuje žiadateľ dokladovaním výšky príjmu a výdavkov. Banka môže na základe hodnotenia bonity klienta požadovať aj dodatočné zabezpečenie.

späť

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk