::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

Komerčné nehnuteľnosti

priemyselný areál / Šalgovík

Priemyselný areál Šalgovík - výrobné a skladové priestory na prenájom. Rozmery haly: 936 m2, šírka:12,2 m, dĺžka:76,7 m, výška: 4 m. Úprava výrobných a skladových priestorov na náklady správcu vrátane izolačnej priečky pri čiastočnom nájme, rozšírenie administratívnej časti v rámci haly a sociálnej časti pre pracovníkov. Každá hala má vlastné merače vody, elektriny a plynu, vlastnú administratívnu a sociálnu časť. Všetky haly sú tepelne izolované. IS - kompletné. Možnosť zapojenia telefonickej linky a pripojenia na internet. Areál je 24 hodín strážený systémom tzv. elektronického stráženia. Parkovanie je hneď pri halách. Denne ku halám premáva MHD mesta Prešov. V okruhu 100 km je prístup na trhy Ukrajiny, Poľska a Maďarska. Priestory je možné prenajať spolu alebo po častiach.

Celkovo máme k dispozícii:
65 výrobných a skladových hál s celkovou plochou 61 592 m2
Priestor pre vonkajšie skladovanie s celkovou rozlohou 200 000 m2

Foto: letecká snímka -letecká snímky Areál

cena: 399 Sk / m2 ročne ( 13.24 € / m2 ročne )

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

späť

Zaujala Vás táto ponuka? Bližšie informácie v RK - kontakt

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk