::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

STAVEBNÝ POZEMOK

 

stavebný pozemok / Prešov (za Kalváriou)

Ponúkame na predaj pozemok, nachádzajúci sa v tichej lokalite mesta Prešov Za Kalváriou. Pozemok o celkovej výmere 956 m2 je vhodný na výstavbu záhradnej chaty alebo zrubového domu, menšieho rodinného domu, vhodné pre milovníkov prírody. Krásny výhľad na mesto Prešov. Nachádza sa priamo pod lesom, IS všetky pri pozemku v ceste, z jednej tretiny je pozemok rovinatý, z dvoch stupňovito svahovitý. Z prednej časti má pozemok šírku cca 13 m a ďalej sa postupne rozširuje do šírky cca 14 – 15 m, dĺžka pozemku je cca 75 m. Celá lokalita je chránená proti zosuvom pôdy odvodňovacími rigolmi a dažďovou kanalizáciou odvádzajúcou povrchové vody.

Foto:

cena: 42,00€/m2

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Ak máte vážny záujem o túto ponuku, ale cena nie je pre Vás akceptovateľná navrhnite sumu, ktorú ste ochotný zaplatiť ! Predávajúci bude o tom informovaný, v prípade akceptovania Vami navrhovanej sumy Vás budeme určite kontaktovať.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Zaujala Vás táto ponuka? Napíšte nám.

Hypokalkulačka k tejto nehnuteľnosti.

Váš mail

 

Úroková sadzba: %
Dlžka úveru (v rokoch):
Výška úveru:
Mesačná splátka:

 

späť

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk