::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie

V určitej fáze života sa každý z nás musí zaoberať otázkou vlastného bývania. Problémom býva financovanie. Nie každý z nás ma po ruke milióny na kúpu bytu alebo rodinného domu. Treba myslieť aj na rodinný rozpočet alebo iné záväzky.

Stavebné sporenie je veľmi výhodné štátom podporované sporenie pre každého, kto chce zlepšiť svoje bývanie. Stavebné sporenie je forma sporenia, ktorou štát podporuje rozvoj výstavby.

Stavebné sporenie je založené na myšlienke, že stavebný sporiteľ si svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi nasporí časť prostriedkov, ktoré potrebuje na zlepšenie svojho bývania. Druhú časť môže potom získať ako výhodný stavebný úver.

Stavebná sporiteľňa tvorí fond stavebného sporenia, z ktorého môže poskytovať svojim stavebným sporiteľom výhodné úvery.

Stavebná sporiteľňa

Výhody stavebného úveru

-nízka úroková miera od 2,9% ročne, garantovaná počas celej doby splácania úveru

-doba splácania úveru môže byť až 17 rokov, závisí od zvolenej tarify sporenia

-stavebný úver môže klient získať už po nasporení 25% zo svojej cieľovej sumy

Stavebný úver do 1 milióna poskytuje stavebná sporiteľňa bez skúmania bonity a bez záložného práva. Ide o výhodnú ponuku najmä pre mladých ľudí, ktorí nevlastnia žiadnu nehnuteľnosť.

Stavebný úver je možné využiť napríklad na:

-kúpu bytu alebo rodinného domu

-výstavbu, prístavbu, nadstavbu alebo stavebné úpravy rodinného domu

-modernizáciu bytu alebo rodinného domu

-kúpu stavebného pozemku za účelom výstavby rodinného domu alebo bytového domu

-kúpu pozemku, na ktorom sa už nachádza rodinný dom alebo bytový dom

 

späť

 

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk