::.. Vitajte na stránkach realitnej kancelárie NIKA TRANS, ktorá pôsobí v Prešovskom kraji a zaoberá sa prenájmom, predajom, kúpou nehnuteľností - domov, bytov, chát, garáží, stavebných pozemkov, stavieb a všetkými druhmi realít vrátane tých na komerčné využitie ďalej sprostredkúvame hypotekárne úvery, úvery na bývanie v spolupráci s bankovými aj nebamkovými inštitúciami. Vyhnite sa problémom s Vašou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk profesionálom. Naši makléri Vám poradia v komplikovaných prípadoch, vyriešia zložité realitné transakcie. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi a samozrejmosťou je kvalitný právny servis. ODMENA ZA ODPORUČENIE - Viete o niekom kto uvažuje o predaji alebo prenájme nehnuteľnosti? Po podpise zmluvy s takýmto klientom Vám vyplatíme ODMENU 5-10% z našej provízie, a to v okamihu zrealizovania Vami odporučeného obchodného prípadu. realitná kancelária Prešov, realitka Prešov, realitné kancelárie Prešov, nehnuteľnosti Prešov, reality Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitna kancelaria Prešov, realitky Prešov, realitná agentúra Prešov. ..::

realitná kancelária Prešov NIKA TRANS byty na predaj alebo prenájom napíšte nám domy na predaj alebo prenájom pozemky na predaj chaty na predaj alebo prenájom komerčné nehnuteľnosti vstúpte kontakt na realitnú kanceláriu
     

 

Výhody

Výhody predaja alebo prenájmu nehnuteľností prostredníctvom realitnej kancelárie

Takú náročnú a zodpovednú prácu, akou je predaj resp. kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti a súvisiace finančné operácie, môžu bezpečne zvládnuť len fundovaný pracovníci s potrebnými znalosťami a skúsenosťami v danej oblasti. Napriek tomu ešte stále mnoho ľudí v snahe ušetriť na poplatkoch za služby, ktoré im poskytne realitná kancelária, sa púšťa do tohto boja na ,,vlastnú päsť”. Netušia pritom, aké riziko sa skrýva na tejto dobrodružnej výprave, a preto sa často stávajú obeťou rôznych podvodníkov. Navyše bez znalosti aktuálnej legislatívy v oblasti občianskoprávnych vzťahov, daní, katastrálneho zákona a ďalších, s veľkou pravdepodobnosťou narazia na nejeden problém. Najčastejším problémom je, že zmluva nemá zákonom stanovené podstatné náležitosti, bez ktorých ju nemožno uzavrieť napr. v zmluve o prevode bytov a nebytových priestorov chýba ustanovenie podľa ktorého nadobúdateľ pristupuje aj k zmluve o  výkone správy bytového domu alebo zmluvy neboli vyhotovené v potrebnom počte vyhotovení. Jednou z ďalších chýb je, že zmluva neobsahuje taký popis nehnuteľností, ktorý by korešpondoval s informačným systémom katastra. Preto je pri riešení bytovej otázky, či už z hľadiska predaja resp. kúpy alebo prenájmu nehnuteľností jednoznačne vhodnejšie využiť služby realitnej kancelárie.


Na Slovensku sa v súčastnosti vyskytuje aj veľké množstvo súdnych sporov, vznikajúcich z predaja alebo prenájmu nehnuteľností, ku ktorým by ale vôbec nemuselo dochádzať, ak by záujemcovia využili služby realitnej kancelárie, ktorá spolupracuje s advokátskou kanceláriou, alebo sama zamestnáva právnika na zabezpečenie celého právneho servisu. Keď porovnáme riziko, ktoré ľuďom hrozí, ak zaplatia peniaze za nehnuteľnosť, ktorej prevod sa nerealizuje (či už pre právne alebo iné chyby), a teda nebudú mať ani peniaze, ani nehnuteľnosť, tak odmena pre realitnú kanceláriu, ktorá zabezpečí celý právny servis potrebný na zrealizovanie takéhoto obchodu je zanedbateľná.

späť

 

Copyright © NIKA TRANS - reality

www.nikatrans.sk, reality@nikatrans.sk